تبلیغات
Anime Is My Life - مطالب هفته اول اسفند 1390
Anime Is My Life
Everything About Anime
نوشته شده در تاریخ شنبه 6 اسفند 1390 توسط Allen anime
فکر کنم همه با این موضوع مواقق باشن هر انیمه ای زمانی در اوج خودش هست و زمانی کمی افت میکنه من اصلا نمیتونم این موضوع رو قبول کنم که انیمه ضعیف بوده درباره داستان انیمه حرف میزنم نه فیلر انیمه اون فرق داره هیچ کسی از فیلر خوشش نمیاد .. این دلیل خوبی نیست برای ژاپن تا یکی از بهترین انیمه های خودش رو متوقف کنه چون وقتی مصاحبه تقریبا همه مانگاکا ها و مسئولان شرکت های بزرگ انیمه سازی رو میبینی میگن ما اول به ژاپن فکر میکنیم و بعد به امریکا و بعد به اروپا و کشور های دیگه تا جایی که من میدونم Bleach بعد از Naruto در امریکا محبوب هست اینکه پخش انیمه به یک باره متوقف بشه دور از انتظار هست ولی سایت های بسیار معتبری مثل Ann و Myanimelist تایید کردن که 5 قسمت و Bleach تموم هست .. شما در سایت Myanimelist در بخش انیمه Bleach که میرید .. تعداد Episode رو از 1 تا 366 زده .. حالا برای همه ما یک چیزی معلوم هست که اگر شما قسمت 367 رو دیدید یعنی اینکه انیمه ادامه داره ولی در یک شبکه دیگه .. چرا که در لیست پخش انیمه های ژاپن طبق عکس پایین که اگر یکم ژاپنی بلد باشید ‌ متوجه میشید که Bleach قسمت 367 داره ولی شبکه پخش تغییر کرده ولی هنوز که هنوزه .. دو سایت بزرگ انیمه ای هیچ چیزی در این باره که تایید کنه این لیست رو نگفتن و هنوز میگن 366 اخرین قسمت انیمه Bleach هست پس .. بیان امیدوار باشیم به این که قسمت 367 رو داشته باشیم ..
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 3 اسفند 1390 توسط Allen anime


یه مشت راست یکی چپ چه میکنه این Yabuki Joe فقط با وزن 53 کیلو گرمی کسی که به هیچ چیزی به جز اینکه بزنه طرف مقابل خودش رو بپاشونه به در و دیوار چه خشن .. بازی بکس خشن هست .. ولی در طرف دیگه حریف های بسیار بزرگتر و بهتر از Yabuki Joe وجود دارن .. مثل کسی که مقام ششم جهان رو داره و سه برابر از شخصیت قهرمان ما سنگین وزن تر هست Rikiishi Toru .. به نظر شما چه کسی پیروز این میدان هست .. از تمام این موضوعات بگذریم .. این سوال پیش میاد چقدر میتونه این فیلم عالی باشه ؟ .. در جواب باید بگم این فیلم واقعا عالی هست ..

در این فیلم تمام هنرپیشه ها به نحوی دارای استعداد بودن و اون رو در فیلم نشون دادن .. تمام اونها از عهده شخصیتی که بهشون داده بودن به نحو احسنت بر اومدن .. اونها واقعا تمرین کردن تا به یه بکسور عالی و خوب تبدیل بشن .. Iseya Yusuke کسی که واقعا به سختی تمرین کرد تا به شخصیتش توی داستان نزدیک بشه و واقعا به شدت کار کرد تا وزن بسیار زیادی رو کم کنه برای شخصیتی که بازی میکنه Rikiishi .. این واقعا جالب بود .. اگر خوده مانگا رو خوب خونده باشید Ashita no Joe دارای صحنه ها و چیزهای بسیار احمقانه ای هست ولی شما اصلا این رو در این فیلم حس نمیکنید چون هنرپیشه ها واقعا عالی نقش خودشون رو اجرا میکنن .. یادتون میاد دندون های مصخره Danpei رو تو فیلم هم همین طوره واقعا دندون ها مصخره ای داره lol .. بعد از اینکه فیلم پخش شد .. خیلی ها به Yamashita Tomohisa انتقاد کردن درباره اینکه چرا نقش خودش رو به خوبی اجرا نکرده .. من هم یکم با این حرف موافق هستم . چطور بگم اقای Yamashita اونطور که باید نقش خودش رو درک نکرده بود باورش نکرده بود توی مانگا Joe کسی هست که اصلا به اطرافیان خودش اون طور که باید احترام بذاره نمیذاره .. به طور مثال رفتار هایی که با مربی بیچاره خودش داره ولی از همه این موضوعات بگذریم اقای Yamashita خودش به تنهایی واقعا خوب بلد هست که چطوری نقش بازی کنه من فیلم هایی از اقای Yamashita رو دیدم و میدونم که هنرپیشه واقعا خوبی هست .. اگر این فیلم اون طوری که باید باشه نبوده شاید به خاطر نویسنده فیلم هم باشه .. ولی شاید اگر یه مقدار گریم بهتر بود دیگه میشد گفت این فیلم نقصی نداره ..


★★★★★★★☆☆☆


Yabuki Joe //
Yamashita Tomohisa


پسری متکبر , بی تربیت , تقریبا به درد نخور , ولی به شدت با استعداد در سن 15 سالگی که فقط دوست داره یه نفر رو بترکونه ^_^ .. ای میشه گفت کمی هم بالغ به نظر میرسه ولی خیلی حساس هست .. umm در یکی از مبارزه هایی که با Rikiishi داشت توی دستکش هاش یه تیکه سنگ گذاشته بود ..Rikiishi Tohru //
Iseya Yusuke


بهش نمیاد که به یه خبرنگار حمله کرده باشه و به خاطر این موضوع محاکمه شده باشه ؟ خیلی اروم هست و صبور البته به جز اون یه بار .. اون یه حرفه ای هست و میدونه داره چی کار میکنه .. تمام سعی خودش رو میکنه که در برابر Joe پیروز باشه به حرف هیچ کسی هم اهمیت نمیده به جز اون چیزی که خودش فکر میکنه ..Tenge Danpei // Kagawa Teruyuki

وقت مربی هست .. یه بار به خاطر اینکه خیلی بد با شاگرد های خودش رفتار و برخورد میکرده کنار گذاشته شد .. ولی اون خودش رو کاملا تغییر داد برای اینکه Joe رو به یه بکس کار بسیار بزرگ تبدیل کنه .. ولی بیشتر وقت ها Joe به حرف هاش گوش نمیکنه .. اون قبلا خودش یه بکس کار بوده که در یک مسابقه سخت چشمش صدمه میبینه و بدون استفاده میشه ..


Shiraki Yoko //
Karina

کسی که طرفدار این ورزش هست و تقریبا هر جایی که Joe باشه اون هم هست بیشتر مواقع هم خونسردی خودش رو وقتی Joe رو میبنه از دست میده ..
Mammoth Nishi // Katsuya

در کنار Joe اون خیلی بلند و سنگین وزن هست .. حدود 81 کیلو وزن و 171 سانتی متر قد .. غولی هست برای خودش lol
Sachi & the Shotas // Hatakeyama Rina & others

فقط کافی هست که یه مشکل پیش بیاد و این چند تا بچه کوچولو شروع میکنن به سنگ برتاب کردن .. بچه های دوست داشتنی که خیلی باهوش نیستن و خیلی هم دوست دارن ادم های بزرگ رو با سنگ نوازش کنن ..
تمام صحنه های در فیلم بسیار زیبا کار شده .. مجموع کار طراحی صحنه و لباس همه استادانه انتخاب و کار شده .. از همه مهمتر صحنه های درگیری در مسابقه است که واقعا عالی کار شده و واقعا احساس ضربه های اونها به شما هم منتقل میشه پس مراقب دندون های خودتون وقتی فیلم رو میبینید باشید .. تمام صحنه های فیلم از زندگی در خرابه های پایین شهر و کثیف اونجا تا صحنه های مسابقه و مناظر فیلم من رو واقعا تحت تاثیر قرار داد .. مخصوصا صحنه اول فیلم که Joe داره از پل Bridge of Tears میگذره و وارد شهر ادم های بی احساس میشه .. یکی از دلیل های فروش این فیلم صحنه های زیبای درگیری در مسابقه اونه .. همون طوری که گفتم واقعا استادانه کار شده و واقعا از دیدنش لذت میبرید .. صحنه های اهسته زیاد و زاویه 360 درجه دوربین تقریبا در تمام صحنه های درگیری دیده میشه این چیزی هست که شما کاملا راضی نگه میداره .. ضربه های اخر Joe و صحنه های رمانتیکی که من رو یاد مانگا میندازه .. همه واقعا عالی کار شده بود ..


★★★★★★★★☆☆
--------------------------------------------------------------

واقعا فقط میشه گفت شاهکار از لحاظ موسیقی و صدا گذاری .. عالی بود .. صدای خورد شدن استخوان ها و ضربه ها .. موسیقی زمینه فیلم .. و اخر فیلم که شما دارید Cast فیلم رو نگاه میکنید .. دوست ندارید موسیقی اخر فیلم تموم بشه .. واقعا از لحاظ موسیقی Ashita no Joe عالی عمل کرد ..


★★★★★★★★★☆


طرح و ایده و کاری که در فیلم شده بسیار خوب جلو رفته .. درسته که فیلم درباره بکس هست .. درباره اینکه کی برنده میشه و اینکه بزنیم همدیگر رو بترکونیم .. این اخری رو شوخی گفتم lol .. نه درسته مسابقه های بکس یه موضوع اصلی در فیلم هست ولی در کنار این موضوعات شما ملو درام های زیبا و رمانتیک هم در فیلم دارید .. اینکه تو تنها نیستی و ما همه با هم هستیم از این جور حرف ها .. تمام این موضوعات در کنار هم باعث میشه که شما در این 2 ساعت 11 دقیقه فیلم خسته نشید و به دیدن فیلم ادامه بدید و ازش لذت ببرید .. فقط یه موضوع بود اون هم درباره نقش Yoko توی فیلم تقریبا کل زندگی Yoko فیلر شده بود توی فیلم به نظر من خیلی بهتر میشد به Yoko اهمیت میدادن تا فقط یه ملو درام دربارش درست کنن و تموم بشه .. درباره مردم شهر که در شرایط بدی زندگی میکردن ولی خیلی خوشحال به نظر میرسیدن و راضی ..


★★★★★★★☆☆☆
در اخر باید بگم این یکی از بهترین فیلم هایی هست که من از یک مانگا دیدم .. درسته که اصلا در حد فیلم های هالیودی نیست ولی باز بسیار قوی ظاهر شد .. من فیلم های Tomie, Yankee-kun to Megane-chan, Death Note Kimi ni Todoke, and Boys Over Flowers. Arakawa Under the Bridge رو دیدم ولی Ashita no Joe از همه این کارها بهتر بود و حتی میشه دوباره بشینی و صحنه های مسابقه رو ببینی .. ارزش رو داره ..


Rating: 7.5/10 نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 اسفند 1390 توسط Allen anime
Gintama
انیمه ای که هیچ وقت فراموش نخواهید کرد


خوده ایده اولیه انیمه یک شاهکاره .. در دوران سامورایی ها قرار داریم به یک باره همه چی بهم میریزه .. موجودات فضایی به زمین میان و تمام زمین رو به سادگی تصرف میکنن شمشیر در برابر صلاح های فوق پیشرفته .. معلوم هست کدوم طرف پیروز میشه .. شوگان تسلیم میشه با همون حمله اول ولی سامورایی هایی هستن که به این راحتی سرزمین خودش رو به هر کسی نمیدن .. Gin و Takasugi و Katsura سه سامورایی مشهور اون زمان به مقابله با موجودات فضایی تا اخرین نفس میجنگن ولی هیچ وقت در خوده داستان به این موضوع به طور کامل پرداخته نشده که چطور Gin و دوستاش از اون مهلکه فرار کردن و چه اتفاقی بعد اون افتاد که از جنگیدن دست کشید .. Gintama در زبان انگلیسی به معنی Silver Soul است .. معنی دیگه ای هم داره که خودتون برید پیداش کنید lol .. شاید بتونم با این یه جمله معنی واقعی سامورایی رو برای شما دوستان روشن کنم .. روح یک سامورایی هیچ وقت نمیمیرد این یکی از معروفترین تعریف هایی است که در ژاپن درباره سامورایی میتونید پیدا کنید .. به شدت به سامورایی ها در ژاپن احترام میزارن و هنوز هم همین طور هست .. حتی این جمله شعار تیم فوتبال ژاپن در جام جهانی گذشته بود .. تقریبا میشه گفت تمام شخصیت های اصلی در انیمه Gintama سامورایی هستن .. مثل تمام شخصیت ها در عکس بالا .. خیلی ها میخوان بدونن چرا Gintoki شمشیر چوبی حمل میکنه .. بعد از اینکه فضایی ها به زمین مصلت شدن .. قانونی که هیچ کسی حق حمل شمشیر رو نداره وضع کردن ... و تنها کسانی که حق حمل دارن افراد پلیس .. یا همون Shinsengumi هستن .. برای همین Gintoki شمشیر چوبی حمل میکنه که بیشتر مواقع از شمشیر واقعی قویتر عمل میکنه lol ... مکانی که همه این اتفاقات میوفته شهری است به نام Edo که در حال حاضر تبدیل شده به یک مرکز اصلی برای رفت و امد موجودات فضایی به زمین .. هنوز شوگان بر سر قدرت هست ولی نه قدرت واقعی مثل قبل .. قدرت واقعی در دستان موجودات فضایی هست .. در اون زمانی که سامورایی ها همه در حال جنگ و خون ریزی بودن .. زمانی که یه سرما میخوردی و فردا باید منتظر این میبودی که بمیری .. و یا به زور در شب با یه شمع و یا شعله خونه رو روشن و یا گرم میکردی .. حالا همه در بهترین وضعیت سلامتی و رفاهی قرار دارن .. همه چی از الان هم پیشرفته تر هست .. به خاطر اینکه تکنولوژی موجودات فضایی به زمین اومد .. ولی خوب این زیاد خبر خوبی برای Gintoiki نیست .. حالا بیشتر مواقع بیکار هست .. در انیمه اونها یه umm اصلا نمیشه گفت یه شرکت بهش بهتر بگم یه مکانی برای رفع مشکلات مردم به روش های خاص Gintoki تاسیس کردن به نام Odd jobs که در بالای Bar پیرزن خوش قلبی به نام Otose است .. داستان اینکه Gin چطوری با Otose اشنا شد هم به نوبه خودش جالب هست ... که خیلی بهتر اشنا میشید با اینکه این ارتباط چقدر قوی هست در سری دوم .. سری اول که در سال 2010 به اتمام رسید .. و سری دوم در اگر اشتباه نکنم بهار سال یا تابستان 2011 شروع شد .. فقط یه توقف کوتاه چون نمیشد .. مردم ژاپن و تمام دنیا منتظر برگشت Gintoki بودن .. داستان بسیار زیبا جلو میره و اینکه همش خنده دار نیست نه .. در بعضی از Arc های این انیمه شما برای راحت 10 EP اصلا نمیخندید شاید هم کمی گریه هم بکنید .. اینکه Gintoki کی شما رو بخندونه و کی باید شما رو به گریه بندازه برای همه عالی بوده ولی خوب در Gintama فقط Gintoki نیست که این انیمه رو مشهور کرده .. در این انیمه ما بیشتر از 100 تا شخصیت داریم که هر کدوم به راحتی میتونن یه داستان برای خودشون داشته باشن .. این یعنی قدرت اصلی این انیمه هر وقت لازم هست میره سراغ یکی از این افراد و شما رو سرگرم نگه میداره .. یکی دیگه از مشهورترین شخصیت های این انیمه بدون هیچ شکی Kagura است .. دختری بسیار بامزه .. بسیار شیطانی .. ولی با دلی بسیار پاک و مهربون . اون رو تونسته در حد Gintoki مشهور و محبوب قرار بده در کنار همه دیونه بازی های این دختر دوبله اون هم به جرات میگم افسانه ای هست ..دوبله خانم Kugimiya, Rie برای Kagura ... در بیشتر مواقع شما هم به چیزی که Kagura میگه میخندید و هم به دوبله گر این شخصیت که چطور داره حرف میزنه .. Kugimiya, Rie بسیار پرکار هست به لیست کاری ایشون نگاه کنید بیشتر از 100 کار در لیست ایشون قرار داره که تقریبا همه انیمه های معروف هستن .. ولی هیچ کدوم به کار Gintama نمیرسه .. اگر Kugimiya, Rie مشهور هست برای اینکه دوبله Kagura رو بر عهده داره ... بگذریم .. در کنار دوبله های این انیمه شما با صدا های بسیار زیبای دیگه اشنا میشید .. به طور مثال خوده من وقتی برای اولین بار صدای رئیس پلیس شهر Edo شنیدم باور کنید تو در و دیوار بودم .. فقط صداش ساخته شده بود برای این شخصیت .. دوبله گر این شخصیت به دنیا اومده بود تا بیاد و دوبله این شخصیت رو به عهده بگیره .. حالا یه چیزه جالب درباره دوبله گر Katakuriko بگم .. اقای Wakamoto, Norio در دنیای واقعی در پلیس شهر توکیو بوده و در قسمت ضد شورش فعالیت میکرده .. اوه خدای من دیگه واقعا همه چی به هم میخوره هم صدا هم در دنیای واقعی اخه چطوری این همه چیز به هم میخوره و معنی میده .. صدای اقای Wakamoto, Norio برای Katakuriko افسانه ای است و ما باور کنید نمونه این صدا رو برای هیچ شخصیتی نداریم .. اقای Wakamoto, Norio هم یکی از صدا های بسیار ارزش مند در ژاپن هست که در بسیاری از کارهای مشهور کار کرده ... دوبله و باز دوبله .. اینبار نوبت Toshiro هست ... hahaha کسی که برای مایونز به دنیا اومده .. چای میل دارید ؟ بله البته لطفا به همراه مقدار قابل توجهی مایونز .. ممنون .. چیزی توی این دنیای خاکی وجود نداره که Toshiro اون رو با مایونز نخوره .. این عادتش همه رو اذیت میکنه .. ولی اصلا براش مهم نیست که دیگران چی فکر میکنن .. فقط تنها چیزی که براش مهم هست اینکه مایونز باشه .. مایونز و دیگر هیچ .. شاید با مایونز ازدواج کرد .. صدای Toshiro در انیمه Gintama به یک نفر بسیار خاصی تعلق داره .. به کسی که صدای Zoro رو در انیمه One piece به عهده داره .. بله اقای Nakai, Kazuya .. صدای بسیار زیبای ایشون در Gintama و One piece طوری هست که من همیشه اون رو در ذهن خودم دارم صدایی کاملا مردانه برای شخصیت هایی قوی .. شاهکاری دیگه در دوبله گری انیمه Gintama .. وقتی درباره Toshiro معاون اول Shinsengumi میگی باید بری سراغ Sougo تا به حال با کسی دوست بودید (البته اگر به این موجود بشه گفت دوست) که در تقریبا همه لحظات زندگی در کنار شما باشه .. البته نه برای اینکه مراقب شما باشه برای اینکه یک لحظه پیدا کنه تا زیراب تو رو جلوی مافوقت بزنه و یا اینکه روش بهتر و سریع تر رو پیش ببره اینکه بکشتت ... Sougo دقیقا همچین ادمی هست .. در کل دنیا یه ارزو داره اینکه در Shinsengumi معاون اول بشه .. ولی خوب تا وقتی که Toshiro زنده هست این ارزو عملی نمیشه .. برای همین شما در تقریبا همه قسمت هایی که درباره Shinsengumi هست میبینید که Sougo داره دنبال راهی میگرده که از شر Toshiro خلاص بشه ... حالا چرا Sougo در کل زیاد از Toshiro خوشش نمیاد به زمان خیلی قبل برمیگرده .. زمانی که اصلا موجودات فضایی هم در زمین وجود نداشتن .. زمانی که تازه Shinsengumi داشت شکل میگرفت .. شخصیتی که دربارش بعد این صحبت میکنیم به نام Kondo رهبر گروه ... Sougo و خواهرش رو پیدا میکنه .. Sougo خانواده خودش رو از دست داده داستانش زیاده ولی فقط در حال حاضر یه خواهر داره ... وقتی Kondo این دو رو پیدا میکنه .. از هر دو مراقب میکنه و البته Sougo هم وارد گروه میشه و شروع میکنه تا شمشیر زن واقعی و حرفه ای بشه تا بتونه به کسی که به تازگی ازش مراقبت میکنه کسی که دیگه مثل پدرش دوسش داره رو بتونه ازش مراقبت کنه براش مفید باشه ... تا اینکه روزی Kondo با Toshiro اشنا میشه .. Toshiro وقتی با Kondo اشنا میشه که وسط یه درگیری بسیار نا برابر قرار داره هر چند که میتونه از پس همه اونها بر بیاد ولی خوب تعداد اونها خیلی زیاده .. در این موقع است که Kondo به کمک Toshiro میاد و Toshiro زیر دین Kondo میره .. و همین اشنایی باعث میشه که Toshiro وارد گروه بشه .. شما Toshiro رو در حال حاضر با موهایی کوتاه میبینید ... ولی در اون زمان Toshiro موهایی بسیار بلند داشته که خیلی از این موقع که کوتاه هست بهتر بوده .. Toshiro از همون اول شمشیر زن ماهری بوده .. وقتی وارد گروه میشه خیلی زود توجه Kondo رو به خودش جلب میکنه و به عنوان معاون خودش انتخاب میکنه تمام این موضوع و جریانات جلوی Sougo اتفاق میوفته .. Sougo میخواست معاون و دست راست Kondo باشه برای همین شب و روز تمرین میکرد ولی فقط این نبود که Sougo رو زجر میداد .. خواهر Sougo به نام Okita, Mitsuba کسی که بدن خیلی ضعیفی داره .. از Toshiro خوشش میاد البته نه اینکه فقط Okita بلکه Toshiro همین طور .. اول Kondo و حالا خواهرم دیگه Sougo نمیتونست تحمل کنه تمام افراد نزدیک بهش فقط به Toshiro فکر میکردن .. کسانی که براش اهمیت داشتن و فقط برای اونها زنده بود .. بیشتر به Toshiro فکر میکردن تا به اون .. برای همین Sougo یه کینه قدیمی از Toshiro داره .. Kondo برای اینکه بتونه گروه خودش رو قوی تر کنه به Edo میاد ولی به دلایلی که شاید همون ضعیف بودن Okita بود .. در همون کلبه قدیمی میمونه .. این میشه که خواهر و برادر از هم جدا میشن .. و البته Toshiro از Okita دور میافته ... در یکی از Arc های انیمه به این موضوع پرداخته میشه ... Okita در شهر Edo هست و با مرد ثروتمندی ازدواج کرده .. به طور بسیار اتفاقی Okita و Toshiro همین دیگر رو بعد از مدت ها میبینن .. و این باعث میشه Sougo بیشتر از هم زمان دیگه ای به فکر انتقام از بیوفته .. به هر حال در اخر Arc .. داستان Okita و Toshiro به پایان میرسه و این از همون Arc هایی است که شما نمیتونید بخندید چیزی برای خندیدن وجود نداره ولی شاید به جای خندیدن اشک از چشم هاتون جاری بشه .. این Arc ها در Gintama خیلی زیاد هست .. و به طوری بسیار استادانه نوشته شده .. مثل Arc که درباره Tsukki بود .. شهر زیر زمینی به نام Yoshiwara که جایی بسیار مخوف در شهر Edo است .. کسانی وارد شهر میشن به سختی افتاب رو میبینن .. شهر Yoshiwara روز رو به خودش ندیده .. زیر شهر .. فقط در تاریکی قرار داره شهر به وسیله Night King Hosen اداره میشه کسی که به شدت قوی هست .. Yato اسم گروهی هست که افرادی بسیار قوی در اون هستن که سبک جنگیدن این افراد هم جالب هست .. تقریبا همه این افراد یه چتر همراه دارن که با اون تقریبا همه کاری میکنن .. وقتی کسی رو با این چتر ها میبینن بدون شک متوجه این موضوع میشن که یکی از افراد گروه Yato است و به طور بسیار عجیبی قوی .. Night King Hosen کسی هست که بسیاری از هم گروهی های خودش رو کشته تا به قدرت مطلق در گروه برسه ولی خوب تنها کسی که جلوی اون رو میگیره .. خودتون ببینید ^_^ .. در Arc شهر Yoshiwara قهرمان داستان Gintoki دو بار این شهر رو نجات میده .. در Arc اول Gintoki شهر رو از دست Night King Hosen نجات میده و افتاب رو به شهر برمیگردونه ... و با Tsukki اشنا میشه ... و در Arc بعدی .. Gintoki به شهر برمیگرده تا خوده Tsukki و شهر رو با هم نجات بده .. در Arc بعدی که از اون دست Arc ها هست که کم پیش میاد بخندی .. Tsukki و Gintoki به عنوان زن و شوهر وارد یه گروه خرابکاری میشن تا جلوی پخش مواد رو در شهر بگیرن .. ولی خیلی زود Tsukki متوجه این موضوع میشه که کسی که پست همه این جریانات هست استاد خودش Jiraia است ... Jiraia یکی از بی رحمترین نینجاهای زمان خودش بود .. اون همه چیزی که داشت رو فدا کرد همه چی رو حتی صورت خودش رو تا به هدفی که میخواست برسه .. Jiraia وقتی که Tsukki فقط یه بچه بود پیدا میکنه .. زخمی که Tsukki روی صورت داره هم باعثش Jiraia هست .. اگر میبینید که Tsukki نینجای ماهری در انیمه هست به خاطر استادی که داشته هست .. اشنایی Tsukki و Gintoki هم به نوبه خودش بسیار جالبه .. در اخر Arc کسی که پیروزه بدون شک Gintoki هست .. بعد از اینکه Tsukki توسط Gin ازاد میشه .... به خاطر از دست دادن استادش و البته برای اینکه زیاد قوی نبوده و باعث شده بود که Gin برای ازادیش تا پای مرگ بره .. افسرده میشه .. این قسمت ها بهترین قسمت های انیمه است .. حالا همه به فکر این میوفتن که چطور میشه Tsukki رو کمی شاد کرد lol ..... بیچاره Gintoki همه چی باید به این بشر ختم بشه الان میگم چرا .. به Tsukki هیچ وقت الکل نمیدادن .. چون اصلا جنبه خوردن الکل رو نداره .. خوردن الکل همانا و از کنترل خارج شدن کامل همانا .. به Tsukki پیشنهاد میدن که یک شب به جای نگهبانی در شهر به یکی از مهمانان (بهتره بگیم هتل) سرویس بده ^_^ ... بدون اینکه خوده Gintoki و Tsukki بدونن .. Gin میشه مهمان و خدمتکارش هم Tsukki .. بیچاره Gin خوشحال از اینکه یه شب رویایی داره و میخواد حسابی خوش بگذرونه و استراحت کنه ... بعد از اون همه درگیری و ... در رو باز میکنه و میبینه خدمتکار کسی نیست جز Tsukki و اینجاست که میفهمه چه شب وحشتناکی در پیش رو داره lol .. این قسمت رو اصلا از دست ندین .. واقعا زیباست ... در نظر سنجی هم این یکی از بهترین قسمت ها شده بود اگر اشتباه نکنم .. به نظر خود من این Arc اخری شهر Yoshiwara بهترین Arc انیمه Gin تا به حال بوده ... انیمه در هر قسمت تقریبا داستانی جدید داره ولی وقتی وارد Arc های زیباش میشه همه چی کاملا فرق میکنه .. در Gintama شما باید منتظر اتفاقاتی کاملا عجیب باشید .. اتفاقاتی که در هیچ انیمه ای اتفاق نمیوفته و نخواهد افتاد ... برای همین هست که طرفدار های بسیار زیادی داره .. این انیمه فقط یه انیمه خنده دار نیست این انیمه همه چی در خودش داره .. همه چی ... Konodo رهبر گروه Shinsengumi کسی که در 90% انیمه برهنه ظاهر میشه البته خودش اینو نمیخواد ولی اتفاقاتی که براش میوفته اخرش به این ختم میشه که رهبر گروه چیزی تنش نیست .. Kondo کسی هست که به گوریل هم معروف هست .. شکل ظاهری این بشر پر مو به گوریل بسیار شبیه هست و به خاطر اینکه بسیار پر مو هست بهش گوریل هم میگن اولین کسی که در انیمه برای اولین بار به Kondo گفت گوریل Otae بود .. کسی که Kondo میخواد باهاش ازدواج کنه... Otae خواهر Shinpachi یکی دیگر از شخصیت های اصلی داستان هست .... داستان عاشق شدن Kondo هم بسیار جالبه .. روزی که Kondo در Bar با Otae اشنا میشه .. و تبدیل به یک Stalker افسانه ای lol ... در کل طول انیمه Kondo دنبال یه راهی هست که خودش رو جلوی Otae نشون بده و هر بار ناموفق هست ... حالا به دلایلی Otae بسیار قویه .. و هر باری که Konodo رو مبینه یه مشت نسارش میکنه .. در یکی از قسمت های انیمه رئیس پلیس شهر Katakuriko برای اینکه Konodo وجه بهتری داشته باشه و در کارهاش بیشتر موفق باشه .. بهش پیشنهاد ازدواج با یکی از ملکه های موجودات فضایی رو میده .. بعد از اینکه به زور Kondo موافقت میکنه .. و به دیدن ملکه زیبایی میرن .. Kondo متوجه میشه که این ملکه زیبایی یک گوریل هست .. حالا اتفاقاتی که در جریان خواستگاری Kondo از این ملکه گوریل میشه ... طوری هست که شما هیچ وقت فراموش نمیکنید ... طنز به کار رفته در انیمه عالی هست .. در یکی از Arc های انیمه که به گروه Shinsengumi تعلق داره طی جریانی .. یکی از افراد گروه شروشی راه میندازه و میخواد گروه Shinsengumi رو نابود کنه و البته خودش بشه رهبر گروه .. اون قسمت هم از قسمت هایی است که اصلا خنده در کارش نیست .. نه چرا قسمتی در این Arc هست که اتفاقا خیلی هم خنده دار هست ..lol در اولین قسمت Arc شما Toshiro رو میبینید که در یکی از اهنگری ها مشغول حرف زدن با اهنگر هست که چشمش به یکی از شمشیر های توی اهنگری میوفته .. اهنگر به Toshiro میگه که این شمشیر طلسم شده و بهتر از فکر برداشتن اون بیای بیرون ولی Toshiro در جواب این رو میگه که به طلسم و این چیزای خرافاتی اعتقادی نداره ... برداشتن شمشیر همانا و متولد شدن یک شخصیت به انیمه Gintama همانا ... شمشیر Toshiro رو تبدیل میکنه به ضد شخصیت خودش .. Toshiro در واقع یه معاون بسیار قانونمند و سخت گیر و بسیار در کارهاش جدی هست معروفه ولی با برداشتن اون شمشیر تبدیل میشه به یه ادم ترسو .. بیچاره .. انیمه بین lol و خنگ .. تقریبا عکس واقعی خودش .. این دقیقا چیزی بود که همه این مدت Sougo منتظر بود .. اتفاقات بسیار جالبی در این Arc میافته که قسمت های پایانی بسیار جدی پیگیری میشه .. دوستان شخصیت های داستان بسیار زیاد هست .. و همه اونها داستان های خودشون رو دارن .. اینکه شما از کدوم یکی از این شخصیت ها خوشتون میاد از رفتار اونها و داستانی که دارن .. به شما بستگی داره ولی یک چیزی رو میدونم که همه از Gintoki و Kagura خوششون میاد و البته کمی Katsura که تقریبا همه چی صداش کردن تو این انیمه ... در Gintama اینکه انیمه های مشهور به گند کشیده بشن چیزی کاملا معمولی هست .. One piece ... Bleach ... Naruto .. Dragon ball و خیلی انیمه های دیگه .. البته نه فقط انیمه بلکه شخصیت های مشهور در دنیا .. مثل Obama .. همه دنیا در این انیمه به یه شکلی مصخره شده .. این انیمه رو باید حتما قبل از مرگ ببینید .. ممنون 


 


درباره وبلاگ

Download انیمه های ژاپنی , فروش انیمه های ژاپنی و هر انچه درباره انیمه های ژاپنی بخوای .
allenanimearea@gmail.com


آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
صفحات جانبی
پیوند ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
کد جاوا وبلاگ free counters
Free counters گالری تصاویر
تماس با ما
مدل لباس
ابزار وبلاگ

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم