تبلیغات
Anime Is My Life - مطالب هفته سوم تیر 1391
Anime Is My Life
Everything About Anime
نوشته شده در تاریخ جمعه 16 تیر 1391 توسط Allen anime
La storia della Arcana Famiglia

خانواده ای خوب یا خانواده ای بد ؟ما پسرها با دیدن عکس بالا فوقش میگیم عینکش باحاله .. دخترا با دیدن عکس بالا میگن .. شوهر جدیدم رو پیدا کردم ..

Allenanime Thoughts

Genres : Romance, Shoujo

دقیقا مثل خانواده های مافیایی ایتالیا .. ولی به سبک ژاپنی .. و وقتی به سبک ژاپنی باشه .. دیگه همه چی اتفاق خواهد افتاد .. قسمت اول مثل اینکه وسط داستان بود .. شما دقیقا خودتون رو وسط داستان حس میکنید .. اون کیه .. این یکی کیه ؟ .. اصلا کی به کی هست .. بالای سرتون پر میشه از علامت سوال .. تا میان یه مقدار بفهمین چی شد .. THE END قسمت اول تموم شد .. و شما رو با هزار تا سوال و دهانی باز تنها میذاره تا قسمت بعدی .. این مجازات کسانی هست که بازی رو انجام ندادن .. بازی برای PSP تا حدی موفق ظاهر شد تا اینکه انیمه اون رو هم ساختن .. برای این میگم تا حدی چون زیاد بازی های ژاپنی موفق ظاهر نمیشن .. وقتی بازی رو انجام داده باشید .. مطمئنا با داستان اشنا هستید با شخصیت ها و قدرت هایی که دارن اشنا هستید و وقتی قسمت اول رو میبنید این احساس من رو ندارید که الان چی شد !!! و از اینکه شخصیت های دوست داشتنی توی بازی حالا انیمه شدن .. لذت میبرید .. ولی کاش انیمه طوری جلو میرفت که شما با شخصیت ها بهتر اشنا می شدید .. این طوری در داستان گم میشید .. و این یه نقطه ضعف برای انیمه است .. چیزی که در همون نگاه اول شما رو به انیمه جذب میکنه طراحی زیبای شخصیت ها و رنگ امیزی بسیار عالی اون هست .. انتخاب و طراحی شخصیت ها با وسواس انجام شده .. این باعث میشه که بعضی مواقع داستان رو بیخیال بشید و فقط از طراحی و رنگ امیزی انیمه لذت ببرید .. داستان با معرفی سریع شخصیت ها شروع میشه جایی که Nova داره با خلاف کارهای (ادم بد ها lol) شهر مبارزه میکنه .. تا اینکه Libertà و باقی گروه به کمکش میان .. شب قرار هست مراسمی در منزل اصلی خانواده برگزار بشه .. رئیس اصلی گروه که همه Papa صداش میکنن اعلام میکنه که میخواد جانشینی برای خودش انتخاب کنه هر کسی که در مبارزه ای که بین اعضای خانواده انجام میشه برنده بشه .. رئیس خانواده و با دختر رئیس ازدواج میکنه .. در این خانواده مافیایی همه یک قدرتی دارن .. درسته دقیقا مثل انیمه Hitman Reborn .. ولی اصلا و به هیچ وجه این انیمه رو با Hitman Reborn مقایسه نکنید .. با هم خیلی فاصله دارن .. قدرت Felicità دختر رئیس Lovers arcana هست .. این قدرت به اون این اجازه رو میده که ذهن افراد رو بخونه (فقط فکر کردن بهش موهای منو سیخ میکنه) .. برای همین میشه که Libertà بیچاره با یک سلام به Felicità یک لگد محکم دریافت میکنه .. این قسمت که میخوام بگم در داستان قسمت اول نیست ... بین این افراد Nova قبلا نامزد Felicità بوده ولی به دلیل نامعلومی نامزدی خودش رو با Felicità به هم میزنه .. همون طوری که گفتم همه این افراد یک قدرتی دارن .. و با حرف هایی که Papa زده .. باید دید که چه اتفاقاتی در قسمت های بعدی خواهد افتاد .. این انیمه طوری هست که میشه گفت سرگرم کننده درست شده و همه در هر رده سنی از اون لذت میبرن .. Art و گرافیک و طراحی شخصیت ها همه در حد بسیار خوب قرار داره و شما ازش لذت خواهید برد .. موسیقی این انیمه از انیمه های دیگه این فصل بهتر هست .. امیدوارم از دیدنش لذت ببرید .. ممنون .

من به شما دوستان همیشه روش دانلود به وسیله Torrent رو پیشنهاد میکنم و برای لذت بردن از انیمه و کیفیت و Sub .... گروه [HorribleSubs] رو معرفی میکنم برای انیمه La storia della Arcana Famiglia .. لینک با کیفیت 1080

http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=327619

امتیاز من از 5 به این انیمه 2 هست


امتیاز ANN از 5 به این انیمه 2
raminmgpop Thoughts

شروع انیمه با ضیق وقت !

وقتی وقت تنگه و حدود 10 کاراکتر که نقش مهمی در انیمه دارن و دونستن توانایی ویژه ی کاراکترها هم مهم هست و از محورهای انیمه به حساب میاد باید تقریبا انیمه رو بدون صرف وقت کافی برای معرفی کاراکترها مرتب از یکی به دیگری سوئیچ کنی! در آخر قسمت اول انیمه به شکلی غیر جالب تموم میشه. تو پیش نمایش انیمه هم خیلی قسمت دوم انیمه جالب به نظر نمی رسید. بیشتر انیمه با محوریت special abilities, romance, tournament, action, comedy هست. انیمه 12 قسمت هست و با عجله ای که برای معرفی شخصیهای زیاد انیمه و توانایی هاشون و داستان انیمه که قراره با دوئل مقام Papa ی جدید به همراه دختر Papa تصاحب بشه، احتمالا نباید انتظار سیزن دومی رو داشته باشیم. آیا انیمه در نهایت به کشاکش بین این 7 مرد بر سر این دو جایزه هست یا ممکنه داستان از این بهتر هم بشه و به مسائل مهمتری برای پرداخت بپردازه. فعلا آینده ی روشنی برای این انیمه قابل تصور نیست.

امتیاز من از 5 به این انیمه 2 هست


نوشته شده در تاریخ جمعه 16 تیر 1391 توسط Allen anime
Utakoi

100 شعر , 100 داستان

Impassionate gods have never seen the crimson that lies in the tatsuta riverAllenanime Thoughts

Genres : Historical, Josei


Utakoi از دل فرهنگ و مردم ژاپن بیرون اومده .. داستان بر اساس Hyakunin isshu هست .. اگر انیمه به اندازه کافی دیده باشید .. حتما با Hyakunin isshu اشنا هستید .. اشعاری که در چندین قرن توسط 100 نفر از اعضای دادگاه امپراطوری ژاپن نوشته شد .. 100 شعر زیبا .. که هر کدام داستانی با خود همراه دارن ... اگر انیمه Chihayafuru رو که چند فصل پیش پخش شد رو دیده باشید حتما با اشعار اشنا هستید .. Utakoi با رنگ امیزی زیبا ... لباس های مخصوص فرهنگ ژاپن .. حالت رفتار و حرف زدن .. همه از فرهنگ ژاپن نوید این رو میده که انیمه ای زیبایی خواهد بود .. داستان قسمت اول درباره Takaiko Fujiwara no و Narihira است .. Takaiko دختری زیبا که در خانواده ای اشرافی به دنیا اومده و در اینده قرار هست با امپراطور ازدواج کنه .. در شبی که Takaiko در حال اجرای مراسم خاصی بود .. Narihira پسری خوش چهره .. که امروز عاشق یک دختر میشه و فردا عاشق کسی دیگه (مادب ترین حالت ممکنه رو گفتم lol) .. با یک نگاه عاشق واقعی Takaiko میشه .. بعد از مراسم Narihira هر روز برای Takaiko شعر میفرسته .. انصافا شعر گفتنش عالی هست .. ولی همیشه جواب سردی از Takaiko دریافت میکنه .. تقریبا همه میدونن Narihira دنبال چی هست .. برای همین Takaiko زیاد حرف های Narihira رو جدی نمیگیره .. بلاخره در یک شب Narihira به دیدن Takaiko میاد .. اتفاقی که بین این دو در اون شب میوفته بامزه هست .. طوری که باعث میشه Takaiko عاشق Narihira بشه .. ولی این عشق زیاد ادامه پیدا نمیکنه .. Takaiko باید با امپراطور ژاپن ازدواج کنه .. چندین سال بعد .. Takaiko حالا همسر امپراطور هست و از اون پسری داره .. Narihira هم بعد از این همه مدت عاقل تر و پخته تر شده .. انیمه اینجا شما رو با داستان رمانتیک این دو تنها میذاره .. حالا شما مرد و زنی رو میبنید که در حال جشن گرفتن هستن .. Yukihira Ariwara no برادر تنی Narihira طرفیع گرفته .. این جشن هم برای همین هست .. همسر Yukihira .. زنی بسیار عاقل و زیباست .. Hiroko به نظر از لحاظ بدنی ضعیف میاد .. برای همین Yukihira همیشه نگران اون هست .. همین طوری که میبینید داستان برای کسانی که عاشق داستان های رمانتیک هستن ساخته شده ... برای کسانی که به فرهنگ ژاپن اهمیت میدن و رفتا و لباس و رفتار مردم ژاپن براشون مهم هست .. Utakoi رنگ امیزی زیبایی داره که عاشق اون میشید .. موسیقی قابل قبولی داره فقط ED انیمه بهتون پیشنهاد میکنم یا گوش هاتون رو بگیرید چیزی نشنوید یا Mute کنید صدا رو .. یا اصلا بیخیال ED انیمه بشید .. افتضاح ترین ED فصل رو شاید داشته باشه .. Art و گرافیک انیمه در حد بسیار خوبی قرار داره و همه رو راضی میکنه ... پس منتظر چی هستید Utakoi میتونه گزینه خوبی برای تماشا باشه .. البته برای کسانی که احساساتی نیستن چطور بگم از صحنه های رمانتیک حالشون بد میشه .. بهتره طرف این انیمه نرن .. ممنون .


من به شما دوستان همیشه روش دانلود به وسیله Torrent رو پیشنهاد میکنم و برای لذت بردن از انیمه و کیفیت و Sub .... گروه [HorribleSubs] رو معرفی میکنم برای انیمه Utakoi .. لینک با کیفیت 1080
http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=328454
 
امتیاز من از 5 به این انیمه 3 هست

امتیاز ANN از 5 به این انیمه 3.5
raminmgpop Thoughts

نابودی Hyakunin isshu !

این انیمه هر قسمت به دو شعر Hyakunin isshu می پردازه که انتظار میره به این شکل با یه انیمه 25 قسمتی روبرو بشیم چون 43 شعر مربوط به (Love) هست (البته هنوز گفته نشده انیمه چند قسمت میشه فقط حدس من بود!). از روی OP انیمه میشه اینطور برداشت کرد که هر قسمت شخصیت های متفاوتی خواهیم داشت. شروع هر داستان خیلی خوب هست و واقعا بیننده رو برای پیگیری ترغیب میکنه ولی متاسفانه باید بگم با گذشت ده دقیقه وقتی شعر گفته شد همه چیز عوض میشه و نمیشه اسمشو گذاشت پایان بیشتر مثل این می مونه قیچی شده! عملا سرانجامی برای مرد و زن داستان وجود نداره و نمی دونیم کارشون به کجا کشیده شد نمی تونم حدس بزنم بعد از چند قسمت ممکن هست با شخصیت هایی که باهاشون در قسمت قبل همراه بودیم دوباره با شعری Hyakunin isshu همراه بشیم یا نه. اگه همراه نشیم که باید گفت عملا جذابیت انیمه رو برای پیگیری با این کار نابود و همه چیز رو فدای شعر Hyakunin isshu کردن!

مشهورترین کارهایی که به کار ادبی پرداختن به ترتیب Aoi Bungaku (براساس نوشته های چند نویسنده مشهور ژاپن) و Chihayafuru (براساس بازی Karuta نوعی که به شعرهای Hyakunin Isshu می پردازه) هر دو از ساخته های مشهور کمپانی Madhouse هستن.
متاسفانه عاملی که پتانسیل سریال رو واقعا خراب میکنه کمپانی TYO Animations هست. عناوینی که برایش به عنوان Animation Production تا الان به ثبت رسیده دو عنوان هست به نام های
Tamayura - Hitotose و !!Ginga e Kickoff که فقط سریال های این کمپانی رو نام بردم و حدودا 2 تا OVA کار کردن. !!Ginga e Kickoff و Tamayura - Hitotose تقریبا عناوینی بودن که کمتر کسی از اومدن و رفتن این انیمه ها با خبر شد یعنی اونقدر عناوین ضعیفی بودن!
این عنوان هم مثل دو عنوان قبلی این کمپانی خواهد بود! پتانسیل و طرح این انیمه اگه در دست کمپانی مشهوری می بود انیمه در همه ی زمینه ها چند سطح بالاتر می بود!

امتیاز من از 5 به این انیمه 2 هست


نوشته شده در تاریخ جمعه 16 تیر 1391 توسط Allen anime
Muv-Luv Alternative - Total Eclipse

داستان -_- .. Art -_- .. موسیقی -_- .. در کل -_-Allenanime Thoughts

Genres : Action, Mecha, Sci-Fi, Military


در یک نگاه جنگ شروع شد و همه دارن میمیرن .. بیخیال بذارید قسمت اول شروع بشه .. یه مقدار از داستان بره جلو .. یه چیزی متوجه بشیم .. انیمه با سرعت تند .. تنها چیزی که میشه گفت ... انگار زدین رو دور تند دارین انیمه میبینید .. کارگردان میخواد از شر معرفی شخصیت ها خلاص بشه .. بریم با ربات ها کیو کیو کنیم .. این حال میده .. شخصیت پردازی مهم نیست .. اصلا کلمه شخصیت پردازی برای کارگردان این انیمه معنی نداره .. باهاش اشنا نیست ^_^ .. حالا چرا میگم دور تند داستان از سال 1967 شروع میشه .. راوی برای اینکه باز سرعت داستان بیشتر بشه تند تند داره شرح میده که داره چه اتفاقاتی میوفته .. از سال 1967 ما تا سال 1988 میریم جلو .. سرعت تند یعنی این lol .. حالا وقتی که تا حدی در زمان حال قرار میگیریم .. اون رو هم کارگردان با سرعت تند رد میکنه چطوری ؟ فکر کنید شما رفتید کلاس تکواندو من میام 7 ماه بعد رو نشون میدم که شما چی شدین .. همین اتفاق هم در انیمه میوفته بعد از اینکه چند دهه داستان میاد جلو نشون میده دخترا در حال تمرین با ربات ها هستن که یه دفعه میزنه چند ماه یا هفته بعد .. زیاد پیش میاد از این اتفاق ها تو این انیمه .. به نظرم شاید کارگردان خودش رو راحت کنه قسمت بعدی وسط داستان بزنه 5 قسمت بعد .. بریم وسط داستان .. از این بگذریم .. شخصیت پردازی در حد صفر هست .. دخترها طوری رفتار میکنن .. طوری حرف میزنن .. که یک مرد ژاپنی درباره یک دختر و یا زن فکر میکنه .. تو دید ما و مردم در غرب افتضاح کامل هست .. انقدر شخصیت پردازی پایین هست که شما به اندام غیر متعارف طراحی شده اونها هم اهمیت نمیدین .. در کنار همه این موضوعات .. گرافیک .. و Art .. در حد -10 قرار داره .. در سال 2012 .. چنین گرافیک و Art .. من ندیدم !! باید خیلی بودجه کم داشته باشن و یا کسانی که در قسمت Art و گرافیک کار میکردن از این بیشتر بلد نبودن .. تنها چیزی که باقی مونده موسیقی هست .. اگر چیزی به اسم موسیقی به گوش شما رسید من هم خوشحال میشم اون قسمت رو گوش کنم .. قرار نیست انیمه رو نابود کنم (البته با این حرف ها فکر کنم پودر شد) .. ولی واقعا در سال 2012 چنین انیمه های ضعیفی از لحاظ حداقل گرافیک و موسیقی نباید داشته باشیم ... داستان از جایی شروع میشه که انسان ها به ماه میرن .. اونجا انسان ها با موجودات فضایی روبرو میشن که خیلی ازشون چیزی نشون داده نمیشه .. اسم موجودات فضایی BETA هست .. انسان ها از تمام تکنولوژی خودشون استفاده میکنن تا موجودات فضایی رو در ماه شکست بدن ولی در نهایت موجودات فضایی به راحتی انسان ها رو شکست میدن و به زمین میان حالا چه طوری ؟ با چی اومدن .. چطوری ؟ چه تکنولوژی دارن ؟ اصلا چه شکلی هستن ؟ همه رو باید خودتون حدس بزنید .. انسان ها به شدت در حال عقب نشینی هستن .. موجودات فضایی BETA بسیار قوی و تقریبا جلوی اونها رو نمیشه گرفت .. همه زمین در حال پاک سازی شدن از انسان هاست .. ژاپن محلی هست که موجودات فضایی به اونجا رسیدن و درحال نابود کردن همه چی هستن ... حالا دخترهایی که در این چند ساله به شدت تمرین کردن .. با ربات های غول پیکر به جنگ موجودات فضایی میرن ... ایا امیدی برای انسان باقی مونده ؟ .. داستان به نظر جالب میاد بله چون من شاید بهتر از خوده انیمه براتون تعریف کردم .. کاش کمی بهتر داستان و گرافیک رو بهش رسیده بودن .. اگر حتی در حد خوب هم بود .. انیمه بسیار سرگرم کننده ای برای تابستان میشد .. اقای Takayuki کارگردان این انیمه با کارنامه ای ضعیف .. موفق شد یک انیمه ضعیف دیگه رو به این لیست اضافه کنه .. ممنون ..

من به شما دوستان همیشه روش دانلود به وسیله Torrent رو پیشنهاد میکنم و برای لذت بردن از انیمه و کیفیت و Sub .... گروه [HorribleSubs] رو معرفی میکنم برای انیمه Muv-Luv Alternative - Total Eclipse .. لینک با کیفیت 1080


http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=327902
 
امتیاز من از 5 به این انیمه 2 هست

امتیاز ANN از 5 به این انیمه 3

raminmgpop Thoughts

باری دیگر تکرار نجات دنیا !

قسمت اول انیمه با طراحی کاراکتری که من رو به یاد انیمه Zetman از فصل پیش می انداخت با محوریت دختران رباط سوار، نجات دنیا، مبارزه با بیگانگان، نابودی بشریت، و سایر موارد خبر از انیمه ای تکراری و غیر Original حداقل با برداشتی که من از قسمت بی روح و بی رنگ و لعاب اول این انیمه کردم میده! بد نبود اگه یکم به رنگ آمیزی بیشتر اهمیت داده میشد! خب حالا می خوام اسامی کاراکترها رو برایتون نام ببرم. وای چرا هر چی سعی میکنم اسم مشخصی بعد از دیدن 22 دقیقه از قسمت اول این انیمه به ذهنم نمیاد! پس اون دخترا اون کاپیتان چی بود! اونا کاراکتر بودن ولی بیشتر وقت به جای پرداخت روی اونا در قسمت اول روی حمله ی بیگانه ها به زمین صرف شده بود. حالا چی میشد اگه همین حمله ی بیگانه ها به زمین به جای یه قسمت طی پنج قسمت پرداخت میشد. غیر از اینه الان اسامی بعضی از شخصیت های کلیدی انیمه رو بلد بودم! با پیشنمایشی هم که برای قسمت دوم در قسمت اول به ما نشون داده شد باید بگم الان در حال مبارزه با بیگانه ها هستن که به پایگاه حمله کردن و به احتمال خیلی زیاد من در قسمت آینده هم اسمی از کاراکترها رو به یاد نخواهم داشت! فعلا جنگیدن با بیگانه ها واجبتر از پرداخت روی شخصیت های اصلی انیمه هست! OP & ED کاملا ضعیف، گرافیک ضعیف، موسیقی ضعیف، پس زمینه، محیط کاملا ضعیف. در نهایت انیمه ضعیف اندر ضعیفه!

امتیاز من از 5 به این انیمه 1 هست


نوشته شده در تاریخ جمعه 16 تیر 1391 توسط Allen anime
Tari Tari

انیمه ای که میخواهد مانند K-ON باشد اما ..Allenanime Thoughts

Genres : School


خیلی ساده انیمه شروع میشه بدون هیچ مقدمه و یا حرف اضافه .. شما OP انیمه رو میبینید که باز هم به نظر من ساده شخصیت های انیمه رو با ما اشنا میکنه .. توی نگاه اول شخصیت ها خیلی شبیه هم هستن .. خیلی .. این رو اینجا داشته باشید تا بریم ببینیم انیمه درباره چی هست .. چند دختر که با هم دوست هستن و در یک مدرسه درس میخونن شخصیت های اصلی داستان هستن .. Miyamoto و Okita و Sakai ... زندگی روزمره این سه دختر شاید مثل خیلی از شما ها باشه .. خیلی ساده .. انقدر که شاید خوابتون ببره .. Sakai .. که به نظر با پدر خودش تنها زندگی میکنه .. دختری باهوش و البته کمی جدی .. Miyamoto .. پر از انرژی .. بامزه .. (زیادی بامزه) .. و کمی خطرناک .. البته برای برادر بیچاره خودش که خودتون ببینید بهتره .. Miyamoto .. تقریبا میشه گفت دیوانه موسیقی هست .. طوری که در راه مدرسه .. وقتی که بیکاره .. بیرون .. همه جا سعی میکنه اهنگ گوش کنه .. (مثل خودم که الان دارم با گوش کردن اهنگ براتون این معرفی رو مینویسم ) .. Okita .. بین همه شون اروم تر و منطقی تر هست .. به نظر میاد بیشتر از سن خودش میدونه .. شما در حالی که دارید با داستان و اتفاقاتی که برای این سه دختر اتفاق میوفته اشنا میشید .. سر وکله یه پسر پیدا میشه .. Wien .. کسی هست که از استرالیا اومده و حالا شاگرد جدید کلاس هست .. اون با رفتار و حرف زدن ژاپنی تا حدی اشنا هست .. برای چی میگم تا حدی .. چون وقتی که داره خودش رو برای کلاس معرفی میکنه .. کامل تعظیم میکنه این حرکت نه اینکه بی احترامی باشه ولی دیگه خیلی مادبانه و چطور بگم کسی این کار رو انجام نمیده وقتی که کسی خودش رو در کلاسی جدید معرفی میکنه نهایت اینکه تا کمر خم میشه و احترام میزاره .. Wien .. کتابی به همراه داره که از اون داره رفتار و حرف زدن به زبان ژاپنی رو یاد میگیره .. حرکاتی که Wien در چند مرحله در طول داستان انجام میده .. باعث خنده شما میشه .. مثل این میمونه که وقتی کسی میخواد بره بخوابه بهش بگید امیدوارم شب کابوس ببینی .. Wien اینطور کارهایی رو انجام میده که جالب میاد .. تازه بیچاره فکر میکنه همه چی رو داره درست انجام میده .. که Tanaka میگه که بهتر هست کتابی که داری درباره رفتار و زبان ژاپنی میخونی رو عوض کنی ... خدا رو شکر یکی اخر سر بهش گفت .. راستی گفتم Tanaka .. کسی هست که تمام سعی خودش رو داره میکنه تا در بدمینتون حرفه ای بشه .. اونم تنهایی .. چه حسی داره پسر .. پسر جالبی به نظر میاد .. برگردیم پیش دخترا .. گفتم چقدر به هم شبیه هستن .. باید بگم .. اگر رنگ مو اونها فرقی نمیکرد شما عمرا اگر میتونستید تشخیص بدید که کی به کی هست .. طراحی شخصیت ها در این انیمه بد نیست ولی نمیدونم چرا زیاد به طراحی شخصیت های اول اهمیت ندادن که انقدر به هم شبیه هستن .. این کار از شرکت Pa works هست شرکتی که کارهای بزرگی رو انجام داده و در این ژانر انیمه های موفقی داره ... تنها موضوع جالب در انیمه این هست که Miyamoto .. به موسیقی اهمیت بسیار میده . سر یک اتفاق .. از گروه ارکستر تقریبا اخراج میشه .. اون وظیفه بسیار مهمی الان در گروه داره .. ورق زدن نت موسیقی پیانو برای پیانو زن گروه .. ولی راه برگشتی برای اون نیست .. مدیر گروه معلمی بسیار جدی هست که هنوز از اشتباه Miyamoto عصبانی به نظر میاد .. پس Miyamoto میخواد خودش یه گروه موسیقی در مدرسه بزنه برای همین به دنبال راهی هست تا دوستان خودش رو راضی کنه .. ایا موفق میشه .. ؟ همون طوری که میبینید .. داستان خیلی ساده است .. من slice of life زیادی دیدم ولی هیچ کدوم به اندازه این حوصله من رو سر نبرد .. نقطه ضعف داستان هم این هست که موضوع جالب برای اینکه شما قسمت بعدی رو ببینید نداره .. اینکه در K-ON دختر هایی زیبا بودن که حرکاتی زیبا از خودشون در میاوردن .. ولی در Tari Tari این طور نیست .. داستان در همین قسمت اول بد شروع میشه .. بهتر بگم خیلی ساده شروع میشه ..کارگردان این انیمه اقای Masakazu هست که این اولین کار ایشون هست که کامل خودشون کارگردانی میکنن .. ممنون ..
 


من به شما دوستان همیشه روش دانلود به وسیله Torrent رو پیشنهاد میکنم و برای لذت بردن از انیمه و کیفیت و Sub .... گروه [HorribleSubs] رو معرفی میکنم برای انیمه Tari Tari .. لینک با کیفیت 1080

[CODE]
http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=327811[/CODE]

 امتیاز من از 5 به این انیمه 1 هست

امتیاز ANN از 5 به این انیمه 2.5
raminmgpop Thoughts

تفاوت رو احساس کنید...

داستان انیمه به طور مجزا به دانش آموزان از صبح که برای رفتن به مدرسه آماده میشن می پردازه تا زمانیکه به کلاس میان و گِرد هم جمع میشن. در این پرداخت تک نفره ی کوتاه با نوع رفتار و دیالوگ هایی که دارن متوجه علاقمندی ها و نگرانی های شخصی زندگیشون به طور اجمالی میشیم. قسمت اول تقریبا به طور اجمالی و کامل به معرفی کاراکترها می پردازه. به نظر انیمه تو سبک سینگینگ (فروم نمیگذاره کلمه سینگ رو به انگلیسی تایپ کنی!) و Slice of life هست و با نگاهی به انیمه های این ژانر به آثار نام آشنایی بر می خوریم. اگه قرار باشه از تجربه شخصی خودم در مورد دیدن چند انیمه ای که تو این سبک هست دیدم بخوام بگم، Tari Tari نه تنها بهترین شروع رو در بین انیمه های این سبک داره بلکه موئه نیست و کاراکترهایی که ترسیم شده رفتاری جدی دارن. واقعا از دیدن قسمت اول انیمه که اینطور پرتحرک با ترکیب فضاهای مختلف و موسیقی پرداخت شده بود لذت بردم. OP & ED انیمه مطابق انتظاری هست که از کار P.A. Works میره. تا اونجایی که من به بخش هایی که افراد بعد از دیدن انیمه نظر می گذارن رفتم با نظر مثبت افراد زیادی روبرو شدم که از قسمت اول انیمه خیلی خوششون اومده و اکثرا مشتاق دیدن قسمت دوم انیمه بودن. انیمه رو بیشتر با Hanasaku Iroha و K-On مقایسه کردن. قسمت اول این انیمه خبر از عنوانی خوب برای دیدن در این فصل گرم تابستان میده.

امتیاز من از 5 به این انیمه 4 هستMUST SEE
درباره وبلاگ

Download انیمه های ژاپنی , فروش انیمه های ژاپنی و هر انچه درباره انیمه های ژاپنی بخوای .
allenanimearea@gmail.com


آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
صفحات جانبی
پیوند ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
کد جاوا وبلاگ free counters
Free counters گالری تصاویر
تماس با ما
مدل لباس
ابزار وبلاگ

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم